top of page

WORK AND STUDY

Work and study

Bridget Academy İngiltere Merkezli Bir Şirkettir

WORK AND STUDY

"Work and Study" programı, öğrencilere dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışma fırsatı sunan bir programdır. Bu program, dil eğitimi programına kayıt olan öğrencilere, sadece belirli ülkelerde bulunan bir fırsattır. İşte bu ülkeler:

Work and Study Programı Hangi Ülkelerde Var?

  • Dubai

  • İrlanda

  • Avustralya

  • Malta

Bu ülkelerde düzenlenen programların maliyetleri neredeyse aynı olsa da, vereceğiniz kararlara göre döviz kurlarının etkisi olabilir. Ancak en belirleyici kriter, ülkelerin uyguladıkları vize prosedürleridir.

İrlanda'da Work and Study

İrlanda'da 25 haftalık dil eğitimi programına kayıt olan öğrenciler, çalışma izni avantajından yararlanabilirler. Ayrıca, İrlanda hükümetinden ekstra vize süresi alarak +2 ay tatil yapma imkanına sahiptirler. Program, iki yıla kadar uzatılabilir.

Dubai'de Work and Study Dubai'de, sadece beş aylık bir dil eğitimi programına kayıt olmak, öğrencilere çalışma izni sağlar. Ayrıca, diğer ülkelerin aksine, Dubai'de kendi alanlarında çalışma fırsatı da bulabilirler. Mühendislik, mimarlık, gastronomi ve işletme gibi alanlarda eğitim alan öğrenciler, eğitimlerine başlamadan önce kariyer fırsatları elde edebilirler.

Malta'da Work and Study Malta'da, en az altı ay süren bir dil eğitimi programına kayıt yaptıran öğrenciler, ilk üç ayın ardından çalışma izni elde edebilirler. Malta, yaz aylarında Türk nüfusuyla ünlü bir ada ülkesidir.

Avustralya'da Work and Study Koala ve kangurularıyla ünlü olan Avustralya'da, altı aydan uzun bir dil eğitimi programına kayıt olan öğrenciler, çalışma izni elde ederler. Avustralya, göçmenlere olumlu bir bakış açısına sahiptir ve öğrencilere unutulmaz bir yurtdışı deneyimi sunar.

Bu programlar, hem dil eğitimi almak hem de çalışma deneyimi kazanmak isteyen öğrenciler için ideal bir fırsat sunar.

bottom of page